ارسال شده در ۳۰ شهریور ۱۳۹۶

انواع سیستم های کفپوش اپوکسی صنعتی و کجا از آنها استفاده شود:

اپوکسی یک چسب پلاستیکی دررنگهای مختلف یا سایرمواد ساخته شده ازیک کلاس ازپلیمرهای ترموسیتتین مصنوعی حاوی گروه اپوکسی میباشد

اپوکسی یک اصطلاح است که برای نشان دادن یک کلاس از مواد و عمل استفاده از این مواد آمده است. اپوکسی بر اساس ترکیبی از رزین ها و سخت کننده ها است. هنگامی که با هم مخلوط می شوند، رزین و سخت کننده به صورت شیمیایی واکنش نشان می دهند تا یک ماده پلاستیکی سفت و سخت تولید کنند.مواد نهایی قوی،با دوام، مقاوم میباشد واستحکام بسیار خوبی را برای فضاهای مختلف با هر نوع کاربری تامین میکند. کف اپوکسی بسیار قوی است که اغلب در مناطق ترافیکی سنگین مانند محیط های صنعتی، بیمارستان ها ،امکانات ورزشی، پارکینگ ها و… استفاده می شود.

اپوکسی صنعتی

اپوکسی صنعتی

اپوکسی صنعتی

اپوکسی صنعتی

اگر تا به حال یک گزینه آسان برای نگهداری فضای صنعتی خود پیدا نکردید ، ما شرط می بندیم یک راه حل اپوکسی برای شما وجود دارد!

کفپوش اپوکسی روی سطوح بتنی جدید، قدیمی، ترک خورده یا آسیب دیده اعمال می شودوسطحی صاف،بدون درز،با دوام را در پایان ایجاد میکند کفپوش اپوکسی در رنگ های مختلف موجود است و رنگ ها برای ساخت طرح های تزئینی استفاده می شود، علاوه بر رنگ های مختلف همچنین میتوان کفپوش اپوکسی سه بعدی باانواع طرح های خاص نیز اجرا کرد. این سیستم هنگامی که شما نیاز به تجدید نظر زیبایی شناسی ویا سایش شیمیایی، گرما یا مقاومت در برابر لغزش دارید، استفاده می شود.فضاهایی مانند فضاهای تولیدی، انبارها، نمایشگاه ها، گاراژهای تجاری، آشپزخانه ها، انبارهای هواپیما، سالن های ورزشی و غیره.

اپوکسی

اپوکسی

کف اپوکسی ملات فوق العاده سخت است این قوی ترین کفپوش اپوکسی امروزه در کشور ما در دسترس شما میباشد. این سیستم با کیفیت بالا، بدون درز با ۱۰۰٪ مواد جامد اپوکسی و شن و ماسه و یا شن و ماسه کوارتز ساخته شده است و این سیستم همچنین به دلیل فرایند ساخت و ساز بزرگ آن در تعمیر طبقات قدیمی موثر است.

کف پوش اپوکسی میتواند بهترین پوشش  کف برای فضاهایی مانند کارخانه های تولیدی، اتاق های مکانیکی، انبارها، آشپزخانه های تجاری، رستوران ها، گاراژ ها، دستشویی، حیاط مدارس، کافه تریا، نمایشگاه ها، تولید نور، مناسبت ها، دفاترومناطق خدماتی که تجهیزات سنگین مانند لیفتراک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش کوارتز پر شده اپوکسی : سیستم های کفپوش کوارتز اپوکسی ترکیب رزین اپوکسی پلیمر با عملکرد بالا با دانه های کوارتز رنگی است در  نتیجه یک طبقه چند منظوره است که در یک مجموعه تزئینی، بهداشتی، مقاوم در برابر لغزش و در آخربا دوام است این بدین معنی است که با اجرای کفپوش اپوکسی میتوانیم به تمامی اهداف مورد نیاز در یک کفپوش برسیم.

اپوکسی

اپوکسی

کف اپوکسی ضد استاتیک کف مقاوم در برابر بار الکترواستاتیک :این نوع از اپوکسی می تواند در بسیاری از محیط های کاری بسیار خطرناک باشد. کفپوش اپوکسی ضد استاتیک به کاهش خطرات استاتیک کمک می کند. این سیستم کفپوش معمولا شامل یک ماده رسانا است که الکتریسیته ساکن را تخلیه می کند و یا هر تخلیه احتمالی را از بین می برد. بسیار توصیه می شود در محیط هایی که حاوی مواد قابل اشتعال این نمونه از اپوکسی استفاده شود. فضاهایی مانند:اماکن بهداشتی، اماکن الکترونیکی، شیمیایی و تولید دارویی؛ مناطقی که از گازهای قابل اشتعال یا مایع استفاده می کنند یا خطر گرد و غبار قابل احتراق را ایجاد می کنند.

اپوکسی

اپوکسی

اپوکسی

اپوکسی

کفپوش اپوکسی: کفپوش زمانی ساخته می شود که تراشه های رنگی یا پوسته ها در داخل اپوکسی قرار داده شود تا سطوح پر جنب و جوش، چند منظوره، بدون درز، انعطاف پذیر ایجاد شود. تراشه ها نه تنها زیبایی را دوست دارند، بلکه سطح کمی خشن خود را نیز کاهش می دهد. پوسته ها در انواع مختلفی از رنگ ها، سبک ها، بافت ها و اندازه ها موجود می باشند و می توانند به ترکیبی از انتخاب شما تبدیل شوند.

فضاهایی مانند: آشپزخانه های تجاری، اتاق های قفل، سالن های ورزشی، نمایشگاه های خودرو، کلینیک دامپزشکی، اتوشویی ها و غیره.

پوسته ها در انواع مختلفی از رنگ ها، سبک ها، بافت ها و اندازه ها موجود می باشند و می توانند به ترکیبی از انتخاب شما متصل شوند.

جایی که ما از آن استفاده کردیم: آشپزخانه های تجاری، اتاق های قفل، سالن های ورزشی، نمایشگاه های خودرو، کلینیک دامپزشکی، لباس های شسته شده و غیره.

اپوکسی

اپوکسی

اپوکسی

اپوکسی

دسته :

پربازديدترين ها

برچسب ها

آخرین جستجوها

از مطالب مشابه اين مطلب ديدن کنيد.

ارسال ديدگاه

- لطفا دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید، دیدگاه هایی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند تایید نمی شوند.
- دیدگاه هایی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند تایید نخواهند شد.
- در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهام در مورد مطلب در ذهن شما شکل گرفته آن را بیان کنید تا به آن پاسخ داده شود.
- ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.
یوسف آباد-تقاطع ولیعصر (عج) و مطهری – خیابان لارستان – نبش کوچه پور فلاح پلاک۱۸
021-88854833