ارسال شده در ۲۶ مهر ۱۳۹۵

دکوراسیون اتاق نوجوان سفید رنگ

اضافه کردن زرق و برق و نوارهای طلایی رنگ با استفاده از عکس برگردان های ارزان به سقف اتاق سفید رنگ، میتواند یک دکوراسیون جذاب و خاص برای دختر نوجوان شما بوجود بیاورد، بدون هزینه های آنچنانی و بدون نیاز به تغییر رنگ دکوراسیون.

دکوراسیون اتاق نوجوان سفید رنگ

دکوراسیون اتاق نوجوان سفید رنگ

 

 

رنگارنگ و کاربردی

استفاده از تختواب سفید در کنار رنگ دیوار و تزئینات داخلی با رنگ آبی مایل به سبز (Teal Blue)  ، اتاق نوجوان شما را تبدیل به مکانی شیک و آرامش بخش میکند، یک دکوراسیون داخلی آرام و در عین حال فوق العاده چشم نواز.

دکوراسیون رنگارنگ و کاربردی

دکوراسیون رنگارنگ

 

 

دیوار خاطرات

ایجاد یک شبکه به پیوسته با روبان های به هم متصل روی دیوار اتاق نوجوان، که مجموعه ای از عکسهای مورد علاقه او، یا عکسهای خاطره انگیز، کارت پستال ها و خاطرات دیگر را در خود جای داده، این مزیت را دارد که همواره قابل تغییر و تکمیل است.

 

دیوار خاطرات

دکوراسیون به سبک دیوار خاطرات

 

 

 

دکوراسیون پررنگ بنفش، عبور از صورتی دوران کودکی

استفاده از بنفش پررنگ و الگوهای مختلف رنگی روی سقف اتاق، می تواند محیطی مناسب برای یک نوجوان دختر ایجاد کند در دورانی که از سنین نوجوانی به جوانی پا می گذارد.

دکوراسیون پررنگ

دکوراسیون پررنگ بنفش

 

 

 

دکوراسیون به سبک کلبه روستایی

شاید برای بسیار از دختران در سنین نوجوانی، هیچ چیز به اندازه دکوراسیونی با رنگ های روشن و شاد، به سبک کلبه های روستایی جذابیت نداشته باشد.

 

دکوراسیون به سبک کلبه روستایی

دکوراسیون به سبک کلبه روستایی

 

 

اتاق رویایی

پترن های پررنگ با طرح های شلوغ که در تمام اجزای اتاق خواب، مثل تختخواب، بالش ها، روتختی و … استفاده میشود، می تواند جذابیت سنتی خاصی بوجود آورد.

 

اتاق رویایی

اتاق رویایی

 

 

 

طراحی هوشمندانه

در نگاه اول این سوال بوجود می آید: پس میز مطالعه این اتاق کجاست؟ کمی بیشتر دقت کنید، طراح داخلی این اتاق بسیار هوشمندانه یک گنجه اضافه در گوشه اتاق قرار داده که می توان از آن به عنوان میز مطالعه از آن استفاده نمود، دکوراسیون یک اتاق خواب کوچک برای زیبا بودن دقیقا چیزی مانند همین میز مطالعه خلاقانه نیاز دارد.

 

طراحی داخلی هوشمندانه

طراحی داخلی هوشمندانه

 

 

از مطالب مشابه اين مطلب ديدن کنيد.

ارسال ديدگاه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
یوسف آباد-تقاطع ولیعصر (عج) و مطهری – خیابان لارستان – نبش کوچه پور فلاح پلاک۱۸
021-88854833