طراحی داخلی فروشگاه

طراحی داخلی فروشکاه لوازم بهداشتی و آرایشی که با هدف تاکید بر نوع برند و تشخص نمایی برای محصولات و معرفی هر محصول در دسته برند همان محصول از رنگ سیاه و سفید و نور پردازی تاکیدی استفاده شد.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 دکوراسیون داخلی دفتر

دکوراسیون داخلی دفتر فروش تجهیزات پزشکی شیر دل که با  هدف تامین خواسته کارفرما و تغیید دکور فضا و جدا شازی فضا های مختلف طراحی شد یکی از نمونه های بارز طراحی داخلی با چوب و دو شیوه مینیمال و پارامتریک می باشد.

طراحی داخلی کیلینیک زیبایی

طراحی دکوراسون داخلی مطب و یا کیلینک یکی از تخصص های شرکت پادنا آمود می‌باشد. که در این زمینه نمونه های اجرا شده و طراحی متعددی در رزومه خود دارد.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

دفتر فروش لوازم پزشکی

استفاده از رنگ های گرم بخصوص استفاده از رنگ چوب همیشه دلنشین و جذاب بوده و همواره زیبایی و شکیل بودن و لوکس بودن را القا میکند.در این پروژه برای ایجاد جاذبه و نمایش لوکس بودن فعالیت از MDF تیره رنگ استفاده شد.

سقف متحرک رستوران هارپاگ

شرکت پادنا آمود مفتخر است یکی دیگر از پروژه های موفق خود در زمینه طراحی و اجرای سقف های متحرک پارچه ای، سقف ریموت دار و یا همان سقف های جمع شونده خدمت شما دوستان و هم کاران محترم معرفی نماید.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

آزمایشگاه سیب

پروژه سیب با فکر و ایده های نو طراحی شد که مورد تایید  کارفرما ها هم قرار گرفته در همان طراحی اولیه .

 طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلای آقای شاهرخی با رویکرد اقلیمی وسبک مدرن  انجام شده است.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 طراحی داخلی – مسکونی

طراحی داخلی پروژه مسکونی واقع در خیابان یوسفی منطقه عباس آباد به سبک کلاسیک و با رویکرد نمایش فضای سالن پذیرایی با نمودی اتلیه مانند و با استفاده از موتیف های معماری غربی.در این پروژه سعی بر این بود که با ترکیب رنگ های مکمل و گرم فضایی گرم و دلنشین برای محیط پذیرایی و فضایی آرام برای اتاق خوا ها ایجاد نماییم.

طراحی و اجرای سقف متحرک پارچه ای

این نوع سقف های متحرک، داری موتور ریموت دار میباشد که توتنایی تنظیم را دارد.تمامی موتور ها فرانسوی بوده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.پارچه ها تماما ترکیه ای بوده واز بهترین متریال های روز میباشد.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 داروخانه سیب

طراحی داخلی داروخانه با رویکرد معماری مدرن و با توجه به اصول معماری ارگانیک انجام شد.استفاده از الگوی مولکولی و ساختار شیمیایی داروی ام_اس یکی از دلایل خاص شدن این پروژه می باشد.

سقف متحرک ساختمان بام برند سنتر

امروزه خرید کردن جزئی جدایی ناپذیر از زندگی مدرن شهر نشینی می باشد. همچنین با توجه به مشکلات شهرنشینی از قبیل ترافیک و آلودگی هوا مراکز اداری-تجاری که به لحاظ جغرافیایی در محل های مناسبی با دسترسی های فراوان قرار دارند و به لحاظ طراحی، معماری و ساخت حس امنیت ، آرامش و نشاط را انتقال می دهند همواره مورد توجه خریداران بوده است.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

طراحی و اجرای سقف پارچه ای متحرک کافه رستوران دیژون

شرکت طراح و ساخت پادنا آمود طراح و مجری پروژه سقف های متحرک چادری_با بیش از ۵ سال سابقه اجرایی و واردات. متخصص در امور طراحی فظای سبز، لند اسکیپ و دکوراسیون داخلی.در کافه رستوران دیژون تمامی سازه های فلزی ایرانی بوده موتور آن سامفی فرانسه وپارچه آن هانووا کره است.

کافه رستوران بونلی

دکوراسیون و تزیینات رستوران باید براساس کانسپت طراحی انتخاب شود. به محض این که موضوع کلی رستوران خود را تعیین میکنید، باید به فکر دکوراسیون آن باشید تا بتوانید محیط را با ویژگیهای تزئینی تقویت کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک رستوران در محله دوره قرن شانزدهم لندن قرار داشته باشید، می توانید سعی کنید تا ویژگی های خاصی ازآن دوره را در دیوارها، آثار هنری مربوطه و مبلمان های وینتژ داشته باشید.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

طراحی و اجرای پارتیشن اداری

نمونه ای از کار اجرایی پارتیشن و میز های اداری با استفاده از mdf و شیشه.طراحی و اجرای پارتیشن دفتر فروش لوازم پزشکی واقع در خیابان ولی عصر.طراحی و تولید انواع پارتیشن های اداری با استفاده از مرغوب ترین و به روز ترین متریال های موجود در بازار.

طراحی و اجرای نما و دکوراسیون سنتی

طراحی و اجرای رستوران سنتی دستانایده طراحی این رستوران از رستوران های سنتی شیراز و اصفهان بوده است.در ابتدا قرار بر این بود اسم رستوران شیراز باشد که در نهایت به دستان تغییر یافتا و دکوراسیون داخلی 

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 طراحی و اجرای دکور مغازه

طراحی و اجرای دکور مغازه لوازم کامپیوتری پاساژ ایران.شرکت پادنا آمود با تیم اجرای مجرب توانایی اجرای انواع دکور های مدرن و به روز را با مرغوب ترین متریال ها را دارا میباشد.

طراحی داخلی کلاسیک تهرانپارس

این روزها بر عکس گذشته اهمیت ویژه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی محیط مورد نظرشان در نظر گرفته اند,چرا که طبق آخرین تحقیقات ثابت شده است که یک چیدمان و نوع طراحی به کار رفته در یک محیط چقدر می تواند در میزان عملکرد افراد در آن تاثیر گذار باشد.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 طراحی داخلی مدرن تهرانپارس

آشپزخانه یکی از مهمترین مکان های خانه است که نیاز به طراحی دکوراسیون شیک و کاربردی دارد. دکوراسیون آشپزخانه را با توجه به ابعاد آشپزخانه و نیز نیازهای خانواده  طراحی می شود. ما در این مطلب عکس هایی از دکوراسیون های متفاوت برای آشپزخانه های مدرن و زیبا را برای شما قرار داده ایم تا الگوهای مناسبی برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود بیابید.

طراحی و اجرای سقف کناف

کناف یکی از به صرفه ترین متریال های دکوراسیون داخلی است که به راحتی میتوان به شکل و طرح های جذاب آن را اجرا کرد.شرکت پادنا آموود با تیم مجرب و دارنده مدرک معتبر شرکت کناف ، مجری طرح های مختلف میباشد.

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

 طراحی و اجرای سقف کناف رستوران

صفحات روکش دار گچی تولیدی کناف ایران از نظر مشخصات و مورد استفاده شامل موارد زیر می شود :

  • صفحات معمولی (Reguler Board) (RG) 
  • صفحات مقاوم در برابر رطوبت (Moisture Resistant Board (MR)
  • صفحات مقاوم دربرابر حریق (Fire Resistant Board) (FR)
  • صفحات مقاوم دربرابر حریق و رطوبت (Fire & Moisture Resistant Board) (FM)