ارسال شده در ۱۳ دی ۱۳۹۵

سقف‌های پرگولا (ریلی)

این سقف‌ها چهار فصل بوده و با مجموعه های متنوعی که دارد، یک سیستم سایبان ریلی است که شما را قادر می‌سازد از فضای باز بیرون ساختمان خود نهایت استفاده را برده و در تمام فصول سال از آن استفاده کنید. این سیستم با طراحی مدرن و زیبا، از شما در برابر نور آفتاب، باران و برف محافظت می‌کند.

مکانیزم مدل های مختلف سقف متحرک میتوانند بصورت مستقل و مجزا بر روی زمین نصب گردند و یا اینکه از یک سمت به ساختمان و یا بنای مجاور اتصال داده شوند.هزینه اجرای پوششهای متحرک برپایه مساحت جانبی پوشش اجرا شده محاسبه میگردد(سطح ورق خور) به عنوان مثال استخری با ابعاد ۵×۱۰ متر با احتساب سنگ حاشیه دور استخر به اندازه ۴۰ سانتیمتردر دور تا دور آن ، در صورت اجرا به فرم تمام قوس با ارتفاع متعارف ۲ متر در ورودیها دارای مساحت پوشش در حدود ۸۰ تا ۸۵ متر مربع میتواند باشد.

سقف پارچه ای متحرک

سقف پارچه ای متحرک

برای داشتن یک پوشش متحرک داشتن فضائی با شکل هندسی منظم (مستطیل ویا مربع )الزامی است.در صورتی که استخر و یا فضای تحت پوشش دارای شکل هندسی نا منظمی باشد (بیضی-قلوه ای-لوبیا شکل و غیره )می بایست با تغییر در حاشیه اطراف ، آن را درون یک شکل هندسی منظم مستطیل ویا مربع با اضلاعی کاملا موازی وهم تراز محاط نموده و پوشش را بر روی آن بصورت منظم اجرا نمود.

این طراحی جادار، محیطی آرام که در آن مهمانان می‌توانند از زمان خود حداکثر لذت را ببرند ایجاد می‌کند.طراحی soft contours محیطی صمیمی با خاطراتی فراموش نشدنی ایجاد می‌کند.

نحوه نصب و اجرا

در داخل ستون جلو که ما آن را به صورت هوشمندانه و مهندسی طراحی کرده‌ایم، تمام جزئیات نصب از جمله نقاط پیچ شده پنهان هستند و اطمینان می‌دهد که هیچ بخش اتصال اضافی دیگری مورد نیاز نیست.

سقف پارچه ای متحرک

سقف پارچه ای متحرک

براکت‌های آلومینیومی در اندازه‌ها و انواع مختلف مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا شکاف میان نمای ساختمان و محصول را از بین ببرند تا در پایان، کاری حرفه‌ای و ضد آب ارائه دهند.

این پایه که از جنس فولاد ضد زنگ است تمام تاسیسات کف را در داخل خود پنهان و آب را به خارج تخلیه می‌کند و به گونه‌ای منحصر به فرد سازه را به کف متصل می‌سازد.میله جلویی جداگانه‌ای تمام وزن سقف را بدون وارد کردن هیچ فشاری به ناودان تحمل می‌کند. علاوه بر آن مسئول حمل سایبان و سیستم‌های شیشه‌ای نیز است.

سقف پاچه ای

سقف پاچه ای

 

دسته :

از مطالب مشابه اين مطلب ديدن کنيد.

ارسال ديدگاه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
یوسف آباد-تقاطع ولیعصر (عج) و مطهری – خیابان لارستان – نبش کوچه پور فلاح پلاک۱۸
021-88854833